INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

„TAVO KŪRYBINIS POTENCIALAS. KUR JO IEŠKOT? “ 1 val. 50€

Skirta asmenims nuo 16 m.

      Kas tas kūrybinis potencialas? Tai vidinė erdvė, psichikos dalis, kurioje glūdi jūsų kūrybinis resursas. Kitaip – prigimtinis kūrybinis diapazonas, rodantis kiek ir kame maksimaliai būtumėte kūrybingas, jei iš tos psichikos dalies pašalintume blokus, baimes, stigmas, įsitikinimus ir visus komentarus apie tai, ką galite daryti ir ko negalite. Ar pasiruošę patyrinėti, kas glūdi visa tai patraukaus į šoną?

  Mums būnant kūrybiniame procese, smegenyse daugėja dopamino ir endorfinų, t.y. laimės hormonų. Tad konsultacijos metu tyrinėsime iš ko susideda jūsų kūrybinis potencialas, koks maksimalus jo diapazonas ir kaip tai pritaikyti gyvenime.

„MAMA, AŠ NEŽINAU, KUO NORIU BŪTI UŽAUGĘS“ 1,5 val. 5o€

Skirta 9-12 klasės mokiniams bei vėl besiruošiantiems studijuoti

    Aš ne kartą klausiau savo buvusių mokinių, kodėl jų karta taip dažnai meta mokslus? Dažnai net nebaigę pirmo kurso apsisprendžia, jog tai ne jiems, nors, rodos, žinojo, kur stoja... 2019-2020 metais, kartu su karjeros konsultavimo ir informavimo platforma ,,Ok karjera keliaudama po Lietuvos mokyklas vyresnių klasių moksleiviams vedžiau paskaitas, kurios vadinosi „Gap year, ir kiti alternatyvūs variantai po mokyklos“. Ši konsultacija – suasmenintas paskaitos variantas su daug individualių įžvalgų, kokius namų darbus turi atlikti abiturientas, kad nesuklystų rinkdamasis studijas Lietuvoje ar užsienyje, o gal kitą, jam priimtiną gyvenimo variantą po mokyklos baigimo.