KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

ŠVIETIMO ĮSTAIGOMS

IDĖJŲ GENERAVIMAS KLASĖJE
(2 VAL.)

Skirta 5-12 klasių mokiniams bei mokytojams

Ar teko galvoti pavadinimą knygai, renginiui, įmonei? O kurti scenarijų ar naują produktą? O kaip klasėje sekasi priimti vieningą sprendimą, kai reikia ruošti bendrą pasirodymą ar etiudą? Idėjas galima generuoti padrikai arba… žaismingai ir sistemingai. Kūrybinių dirbtuvių metu išbandysime 7 skirtingus idėjų generavimo būdus. Kalbėsime apie asociatyvinio mąstymo svarbą, vaizduotės klišes ir uoslę kokybiškiems ir įdomiems sumanymams.

UGDYMAS TEATRU (2-4 VAL.)

Skirta 8-12 klasių mokiniams bei mokytojams.

„Ugdymas teatru“ – aktyvios ir žaismingos kūrybinės dirbtuvės, paremtos vaidybos, improvizacijos, scenos kalbos disciplinomis. Svarbiausias dėmesys kreipiamas į sceninę partnerystę, spontaniškumą, gebėjimą improvizuoti, erdvės pajautimą bei vaizduotės lavinimą. Puikiai tiks tiek vienas kitą pažįstančioms grupėms, tiek tiems, kurie nori kūrybiškai pagerinti  bendravimo mikroklimatą.

Skirta ugdymo specialistams

Kiekviena ugdymo įstaiga turi savų tradicijų: mokslo ir meno šventės, šimtadieniai, kalėdiniai renginiai, mokyklos mugės ir t.t. Bet neformalusis ugdymas juda į priekį ir kasmet atsiranda vis naujų ugdymo formų, kūrybinių dienų modelių, kurie skatina mokinius labiau įsitraukti, bei gerina mokinių ir mokytojų santykių mikroklimatą. Mokymų metu supažindinsiu su mažiausiai dvylika retesnių ar visai nežinomų ugdymo proceso formatų, kurie paįvairins jūsų mokyklos mokslo metus, tradicines renginių formas.

NAUJI KŪRYBINIŲ DIENŲ MODELIAI IR KITOS TEIGIAMOS UGDYMO PATIRTYS (2 VAL.)